سمپاد ناحیه یک ارومیه

در اوج رقابت کنید!

به صورت کاملا آنلاین در فضایی پیشرفته مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا با هزاران دانش آموز سمپاد و ده ها هزار دانش آموز ممتاز در سطح کشور به رقابت بپردازید.

ثبت نام
ورود

سامانه هوشمند آنلاین

ورود
ثبت نام

آزمون های آنلاین

مدرسه مجازی

اطلاعیه ها

*راهنما جامع

خوش آمدید !

ورود شما به سامانه خودتان را گرامی میداریم ؛ با عنایت پروردگار طی چندین سال تلاش و کوشش  بی وقفه ؛ سر انجام در سال 1400 با همت جوانان غیور ایرانی توانستیم فضایی فراهم کنیم تا همه دانش آموزان اعم از دانش آموزان نخبه سمپاد و دانش آموزان ممتاز در سراسر کشور با در دست داشتن کم ترین امکانات لازم ، بتوانند در یک فضایی کاملا سالم و امن در کنار یکدیگر بدون توجه به موقعیت مالی , مکانی و اجتماعی به رقابت بپردازند. با تمام قوا تلاش میکنیم و امیدواریم شایسته خدمت به آینده سازان این مرزو وبوم باشیم.

نکات مهم + سوالات متداول
پشتیبانی آنلاین

راهنما دانش آموزان

سامانه وینوکس حاصل تلاش بی وقفه جوانان غیور ایرانی می باشد. در سال 1400 توانستیم فضایی فراهم کنیم تا همه دانش آموزان اعم از دانش آموزان نخبه سمپاد و دانش آموزان ممتاز در سراسر کشور با در دست داشتن کم ترین امکانات لازم ، بتوانند در یک فضایی کاملا سالم و امن در کنار یکدیگر بدون توجه به موقعیت مالی , مکانی و اجتماعی به رقابت بپردازند.

داشبورد

​​​حفظ کامل امنیت سوالات

جامعه آماری گسترده

ارائه کارنامه های پشرفته

ارائه پاسخنامه تشریحی

سامانه آزمون آنلاین

ثبت نام
ورود
آزمون ها
راهنما
اطلاعیه ها

فهرست

تماس باما
قوانین
پیشنهادات
رویداد ها
همراهان ما

لینک ها

سایت سنجش
آموزش و پرورش
هوشمندسازی
دفتر تکنولوژی
مجلات رشد

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به سمپاد آذربایجان غربی و سامانه هوشمند وینوکس می باشد. هرگونه کپی برداری بدون کسب مجوز ؛ با پیگرد قانونی مواجه خواهد گردید. طراحی شده در مجموعه فنی و مهندسی وینوکس