سامانه آزمون آنلاین

ورود
راهنما

به سامانه سامانه اختصاصی برگزاری آزمون های آنلاین پیشرفته دبیرستان استعداد های درخشان فرزانگان 1 ناحیه یک ارومیه خوش آمدید. مشاهده راهنما پیش از ورود الزامیست!

ورود
راهنما

دبیرستان سمپاد فرزانگان 1

یاد آوری نکات بسیار مهم 

در هنگام تایپ نام کاربری و رمز عبور ؛ زبان کیبورد خود را روی زبان انگلیسی قرار دهید و از صحیح بودن نام کاربری و رمز عبور خود اطمینان حاصل نمایید.

اگر به دلیل قعطی اینترت و .. از آزمون بیرون انداخته شدید حتما باید ابتدا سریعا به وبسایت مدرسه خود مراجعه کنید بر روی ورود کلیک کنید و سریعا به صفحه ازمون بازگردید.حتما باید ابتدا به وبسایت مدرسه خود مراجعه کنید!

قبل از شروع آزمون در پنل خود حضور داشته باشید و اینترنت با کیفیت و بدون قعطی  را در هنگام آزمون ها مورد استفاده قرار دهید.

اگر با پیام " لطفا کمی صبر کنید" مواجه شدید ولی با صبر کردن این پیام ناپدید نشد , کافیست ابتدا حتما به وبسایت مدرسه خود مراجعه کرده و از آنجا بر روی دکمه ورود کلیک نمایید. 

بسیاری از مشکلات شما با رفرش کردن مرورگر حل میشود . توجه داشته باشید در هنگام آزمون تنها در صورت ضروری بودن رفرش کنید .

توجه داشته باشید که نباید با چند مرورگر همزمان وارد حساب کاربری خود شوید. ثبت شدن پاسخنامه نادرست و یا پاسخنامه سفید و همچنین در برخی موارد عدم نمایش تصویر سوالات , همگی از عواقب ورود با چند دستگاه یا مرورگر به صورت همزمان می باشند.(محافظت از رمز عبور خود را فراموش نکنید!)

پرسش‌های متداول