سامانه آزمون آنلاین

ورود
راهنما

به سامانه سامانه اختصاصی برگزاری آزمون های آنلاین پیشرفته دبیرستان ماندگار چمران ناحیه یک ارومیه خوش آمدید. مشاهده راهنما پیش از ورود الزامیست!

ورود
راهنما

دبیرستان ماندگار چمران

یاد آوری نکات بسیار مهم 

در هنگام تایپ نام کاربری و رمز عبور ؛ زبان کیبورد خود را روی زبان انگلیسی قرار دهید و از صحیح بودن نام کاربری و رمز عبور خود اطمینان حاصل نمایید.

اگر به دلیل قعطی اینترت و .. از آزمون بیرون انداخته شدید حتما باید ابتدا سریعا به وبسایت مدرسه خود مراجعه کنید بر روی ورود کلیک کنید و سریعا به صفحه ازمون بازگردید.حتما باید ابتدا به وبسایت مدرسه خود مراجعه کنید!

قبل از شروع آزمون در پنل خود حضور داشته باشید و اینترنت با کیفیت و بدون قعطی  را در هنگام آزمون ها مورد استفاده قرار دهید.

اگر با پیام " لطفا کمی صبر کنید" مواجه شدید ولی با صبر کردن این پیام ناپدید نشد , کافیست ابتدا حتما به وبسایت مدرسه خود مراجعه کرده و از آنجا بر روی دکمه ورود کلیک نمایید. 

بسیاری از مشکلات شما با رفرش کردن مرورگر حل میشود . توجه داشته باشید در هنگام آزمون تنها در صورت ضروری بودن رفرش کنید .

توجه داشته باشید که نباید با چند مرورگر همزمان وارد حساب کاربری خود شوید. ثبت شدن پاسخنامه نادرست و یا پاسخنامه سفید و همچنین در برخی موارد عدم نمایش تصویر سوالات , همگی از عواقب ورود با چند دستگاه یا مرورگر به صورت همزمان می باشند.(محافظت از رمز عبور خود را فراموش نکنید!)

پرسش‌های متداول