در هنگام ورود و تایپ نام کاربری و رمز عبور ؛ کیبورد شما باید روی زبان انگلیسی باشد تا با پیام  " نام کاربری یا رمز عبور صحیح نیست"  مواجه نشوید.

لطفا در صورت امکان از اینترنت با کیفیت استفاده نموده و دقایقی قبل از آزمون ها ، وارد حساب کاربری خود شوید و حدالامکان از تاخیر در شروع آزمون ها جدا خودداری نمایید.
توجه داشته باشید که نباید با چند مرورگر همزمان وارد آزمون خود شوید. ثبت شدن پاسخنامه نادرست و یا پاسخنامه سفید و همچنین در برخی موارد عدم نمایش تصویر سوالات , همگی از عواقب ورود با چند دستگاه یا مرورگر به صورت همزمان می باشند.(محافظت از رمز عبور خود را فراموش نکنید!)
اگر اینترنت شما وسط آزمون قطع شد و دکمه های سوال بعد و سوال قبل غیر فعال شدند ، می بایست یک بار رفرش کرده و مجددا از همان سوال آزمون را ادامه دهید.
* چنانچه حین آزمون مرورگر شما را از آزمون بیرون انداخت و یا به هر دلیلی از  صفحه پاسخ دهی آزمون خارج شدید حتما باید ابتدا به آدرس winox.ir/sampad مراجعه کرده و  صرفا فقط از داخل همین سایت بر روی دکمه ورود کلیک کنید و به آزمون باز گردید. فراموش نکنید که حتما ابتدا باید به سایت ذکر شده مراجعه کنید!

بهترین مرورگر ها برای استفاده " گوگل کروم " و " فایر فاکس " هستند. هر کدام از این دو مرورگر که سازگاری بیشتری با دستگاه شما دارند گزینه مناسبی رای استفاده هستند. مرورگر فایر فاکس با اندروید های پایین سازگار تر است. میتوانید هر دو این مرورگر ها را نصب داشته باشید تا در صورت مشکل از دیگری استفاده کنید.

اگر با موفقیت وارد شدید اما پیام " لطفا کمی صبر کنید" از صفحه ناپدید نمی شود ، وارد وبسایت winox.ir/sampad شده و با ورود مجدد این پیام ناپدید می شود.
اکثر مشکلات شما با رفرش کردن صفحه قابل حل می باشد ،توجه داشته باشید در حین آزمون فقط در صورت ضروری بودن رفرش کنید تا از آزمون خارج نشوید.

لطفا قبل از ثبت نام این نکات را یک بار بخوانید

ثبت نام در سامانه ( کلیک کنید )